Polskie Menu - Uczymy Auta Polskiego!


Jesteśmy profesjonalistami którzy stworzyli „świat polskiego menu“ w naszym kraju oraz markę „UCZYMY AUTA POLSKIEGO“. To my zapoczątkowaliśmy ideę jaka zrodziła się w naszych głowach w roku 2003 borykając się z problemem braku polskiego języka w fabrycznych systemach nawigacyjnych . Nasza praca stanowi dla nas ogromną pasję a za razem umila na co dzień życie użytkownikom aut, pozwalając na łatwą komunikację ze skomplikowanymi systemami nawigacyjnymi. Posiadamy najbogatszą ofertę aktualizacji na polskim rynku . Większość programów dostępnych u konkurencji są najczęściej efektem naszej pracy - z całą pewnością jesteśmy najlepsi w tej dziedzinie !!!

UCZYMY AUTA POLSKIEGO


AUDIOmaniak:
Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Projektujemy zabudowy car-audio, montujemy monitory - podsufitowe i zagłówkowe, montujemy i stroimy nawigacje fabryczne oraz oferujemy możliwość wgrania polskiego menu i lektora do większości urządzeń fabrycznych.
W naszej stałej ofercie znajduje się kilkadziesiąt rodzajów głośników, radioodtwarzaczy, wzmacniaczy samochodowych, subwooferów oraz monitorów znanych i renomowanych marek takich jak Alpine, Clarion, Focal, Dynamat, Kenwood, Tec, Audison, DLS, Ground Zero, Kicker.
Zbudowaliśmy najgłośniejszy samochód w Polsce, co dało nam tytuł mistrzów Polski w kategorii Extreme DB-drag. Nasza praca niejednokrotnie została doceniona na różnego typu mistrzostwach i konkursach car-audio. Dysponujemy dwoma w pełni wyposażonymi stanowiskami do montażu.
Posiadamy także szeroki wybór radiotelefonów CB, anten CB, przenośnych nawigacji, profesjonalnych akcesorii.

Pomorska 17B
84-230 Rumia
tel.: +48 058 782 26 36
kom.: +48 508 211 829
www.audiomaniak.eu


Navi-Project:
Nawigacjami fabrycznymi zajmujemy się od 2004 roku. Wszystko co tworzymy wykonujemy po to, aby ułatwić naszym klientom komunikację ze skomplikowanymi systemami nawigacyjnymi.
Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów stworzyliśmy możliwość aktualizacji oprogramowania z polskim językiem do fabrycznych systemów nawigacji. Zajmujemy się także serwisem oraz naprawą urządzeń nawigacyjnych seryjnie montowanych w autach.
Zapraszamy państwa do naszego serwisu w Łomży, działamy także mobilnie obsługując Warszawę, jesteśmy tam trzy razy w tygodniu lub na życzenie klienta.

Mickiewicza 27
18-400 Łomża
kom.: +48 516 757 656
www.navi-project.pl